تماس با ما
TEL: + 86-571-82627769
تلفن: +8613429613284
پست الکترونیکی: hzyixing@aliyun.com
آدرس: اتاق 1401، ساختمان 2، میدان Taigu، Xiaoshan منطقه، Hangzhou شهر، استان ژجیانگ، چین
پیچ و تاب و قلاب دوزی برس مو فرمت

پیچ و تاب و قلاب دوزی برس مو فرمت

Q1 چرا موهای من درهم میشوند؟ A: این می تواند ناشی از موهای خشک باشد. Pls اطمینان حاصل کنید که شستشو و شستشو مو خود را حداقل یک بار در هفته، دو بار در هفته بهتر است. موهای باکره برزیلی از زمان مواجهه با موها. برای پیشنهادات بیشتر می توانید به سبک خود بروید. Q2 چطور ...

image002.jpg

Q1 چرا موهای من درهم میشوند؟

A: این می تواند ناشی از موهای خشک باشد. Pls اطمینان حاصل کنید که شستشو و شستشو مو خود را حداقل یک بار در هفته، دو بار در هفته بهتر است. موهای باکره برزیلی از زمان مواجهه با موها. برای پیشنهادات بیشتر می توانید به سبک خود بروید.


Q2 چه مدت طول می کشد؟

الف: طول موی شما تا چه حدی بستگی دارد. آن را مانند موهای خودتان درمان کنید و مراقبت های بسیار خوبی از آن داشته باشید، سپس معمولا می توانید از یک سال طول بکشد.


Q3: چرا رنگ پس زمینه مو به نظر نمی رسد دقیقا همانطور که تصاویر نشان می دهد یا شرح می گوید؟

A: مانیتورهای مختلف دارای صفحه نمایش متفاوت هستند. همان شماره رنگ ممکن است تفاوت رنگ کمی داشته باشد. اگر شما نیاز به رنگ های مختلف دارید می توانید موهای باکره برزیل را رنگ کنید.


Q4: آیا آنها می توانند صاف، پیچ خورده؟

A: بله می توانید از موهای راست کننده یا مویی استفاده کنید تا موهای باکره برزیل را سبک کنید. با این حال، آن را بیش از حد اغلب انجام دهید، و یا حرارت باعث می شود مو به راحتی خشک و پیچ خورده است.


Q5: آیا می توانم رنگ / مو رنگ کنم؟

A. بله مو می تواند رنگ باشد. به عنوان یک قاعده کلی، موهایتان را تیره تر کنید تا موهایتان را روشن کنید. توصیه می کنیم رنگ تیره تر کنید، زیرا رنگ اصلی برای محو شدن مشکل است. موی بی نظیر برزیل در قیمت رقابتی می باشد. از بین بردن موثر موها را خراب می کند. ما به شدت توصیه می کنیم با داشتن آرایشگاه خود رنگ مو باکره برزیل. رنگ آمیزی توسط خودتان خطر ابتلا به سایه هایی را که می خواهید نیست. اگر نمی توانید به یک سالن دسترسی پیدا کنید، لطفا همیشه از محصولات با کیفیت خوب استفاده کنید و ابتدا یک نمونه کوچک را آزمایش کنید.


image004.jpg


image006.jpg


image008.jpg


image010.jpg


image012.jpgimage014.jpg


image016.gifimage018.jpg


Hot Tags: چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی
پرس و جو