تماس با ما
TEL: + 86-571-82627769
تلفن: +8613429613284
پست الکترونیکی: hzyixing@aliyun.com
آدرس: اتاق 1401، ساختمان 2، میدان Taigu، Xiaoshan منطقه، Hangzhou شهر، استان ژجیانگ، چین
موهای مصنوعی ما مویی Yaki Hair Extensions

موهای مصنوعی ما مویی Yaki Hair Extensions

آیا مو می تواند سوزش یا جراحت کند؟ موهای جدید باکره ما را می توان به عنوان موهای خود درمان کرد. شما می توانید از یک ابزار حرارتی (گرم) برای صاف کردن، چرخش، سرامیک، و غیره استفاده کنید. به یاد داشته باشید مو همه مواد مغذی را که رشته ای از پوست شما رشد می کند ندارند. حرارت...

image002.jpg


آیا مو می تواند سوزش یا جراحت کند؟
موهای جدید باکره ما را می توان به عنوان موهای خود درمان کرد. شما می توانید از یک ابزار حرارتی (گرم) برای صاف کردن، چرخش، سرامیک، و غیره استفاده کنید. به یاد داشته باشید مو همه مواد مغذی را که رشته ای از پوست شما رشد می کند ندارند. آسیب حرارت می تواند باعث شکستگی و خشکی شود. بنابراین، ضروری است که شما از یک محصول محافظ حرارت استفاده کنید، همیشه موهای خود را بشویید و در طول ساعات خواب آن را حفظ کنید.

آیا می توانم موهای جدیدم را رنگ کنم؟
هر فرایند شیمیایی باید توسط یک حرفه ای انجام شود یا حداقل توسط یکی از آنها مشورت شود. این خرید برای شما سرمایه گذاری می کند و تغییرات شیمیایی باعث می شود که مو به آن آسیب برساند. اگرچه، افزودن موهای باکره ما می تواند فرآیند رنگ آمیزی را بسیار خوب انجام دهد، لطفا احتیاط کنید. هنگامی که مو به طور شیمیایی تغییر ناپذیر است، کوتیکول می تواند آسیب دیده و بیش از حد، باعث ایجاد خراشیدگی، شکستگی، خشکی، و غرق شدن شود. این به نوبه خود بر روی نگاه کلی و احساس موهای شما تاثیر می گذارد. آسیب شیمیایی هیچ دکمه معکوس ندارد.

خوردن
حداقل (حداقل) هیچ مویی کاملا کامل نیست (هر شرکتی که این عبارت را بیان می کند، چرا که میدان فروش صادق نیست. شرکت ما یک تامین کننده صادق است). ما ماشین بافت را تقویت کرده ایم تا تقریبا به هیچ وجه نزول نکنیم. ممکن است چندین رشته در اینجا یا آنجا مشاهده کنید، اما هیچ مشکلی وجود ندارد. موثرترین راه برای جلوگیری از ریختن با پر کردن مقادیر است.


image004.jpg


image006.jpg


image008.jpg


image010.jpg


image012.jpgimage014.jpg


image016.gifimage018.jpg


Hot Tags: موهای مصنوعی بافتن موهای بلند yaki، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی
پرس و جو