تماس با ما
TEL: + 86-571-82627769
تلفن: +8613429613284
پست الکترونیکی: hzyixing@aliyun.com
آدرس: اتاق 1401، ساختمان 2، میدان Taigu، Xiaoshan منطقه، Hangzhou شهر، استان ژجیانگ، چین
گره خورده فرفری کوتاه مو فرمت

گره خورده فرفری کوتاه مو فرمت

چگونه طول عمر موهای شما را اندازه گیری کنیم؟ هر بافت باید متفاوت باشد. موهای Braziilian باید به سقوط مو اندازه گیری شود. شروع 0 در قوس و اندازه گیری به انتهای بسته نرم افزاری. موی سایز برزیلی و برزیلی فر براق باید توسط ...

image002.jpg


چگونه طول عمر موهای شما را اندازه گیری کنیم؟
هر بافت باید متفاوت باشد. موهای Braziilian باید به سقوط مو اندازه گیری شود. شروع 0 در قوس و اندازه گیری به انتهای بسته نرم افزاری. موی سایز برزیلی و فرفری برزیلی باید با کشیدن مو به طور مستقیم اندازه گیری شود. باز هم، شروع به 0 در طناب؛ مو را مستقیما از انتها بکشید و طول آن در نهایت مو باشد. هر بسته زمانی دقیقا اندازه گیری می شود که هنوز در گروه آن پیچیده شده باشد، زیرا تنش می تواند بر کاهش هر رشته تاثیر بگذارد.


آیا مو می تواند سوزش یا جراحت کند؟
موهای جدید باکره ما را می توان به عنوان موهای خود درمان کرد. شما می توانید از یک ابزار حرارتی (گرم) برای صاف کردن، چرخش، سرامیک، و غیره استفاده کنید. به یاد داشته باشید مو همه مواد مغذی را که رشته ای از پوست شما رشد می کند ندارند. آسیب حرارت می تواند باعث شکستگی و خشکی شود. بنابراین، ضروری است که شما از یک محصول محافظ حرارت استفاده کنید، همیشه موهای خود را بشویید و در طول ساعات خواب آن را حفظ کنید.


image004.jpg


image006.jpg


image008.jpg


image010.jpg


image012.jpgimage014.jpg


image016.gifimage018.jpg


Hot Tags: چین دار، تولید کننده، کارخانه، عمده فروشی
پرس و جو