تماس با ما
TEL: + 86-571-82627769
تلفن: +8613429613284
پست الکترونیکی: hzyixing@aliyun.com
آدرس: اتاق 1401، ساختمان 2، میدان Taigu، Xiaoshan منطقه، Hangzhou شهر، استان ژجیانگ، چین
موهای دوزی شده مو

موهای دوزی شده مو

آیا می توانم موهای جدیدم را رنگ کنم؟ هر فرایند شیمیایی باید توسط یک حرفه ای انجام شود یا حداقل توسط یکی از آنها مشورت شود. این خرید برای شما سرمایه گذاری می کند و تغییرات شیمیایی باعث می شود که مو به آن آسیب برساند. اگر چه، افزودنیهای مو باکره ما می تواند فرایند رنگ آمیزی بسیار خوب، لطفا ...

image002.jpg

آیا می توانم موهای جدیدم را رنگ کنم؟
هر فرایند شیمیایی باید توسط یک حرفه ای انجام شود یا حداقل توسط یکی از آنها مشورت شود. این خرید برای شما سرمایه گذاری می کند و تغییرات شیمیایی باعث می شود که مو به آن آسیب برساند. اگرچه، افزودن موهای باکره ما می تواند فرآیند رنگ آمیزی را بسیار خوب انجام دهد، لطفا احتیاط کنید. هنگامی که مو به طور شیمیایی تغییر ناپذیر است، کوتیکول می تواند آسیب دیده و بیش از حد، باعث ایجاد خراشیدگی، شکستگی، خشکی، و غرق شدن شود. این به نوبه خود بر روی نگاه کلی و احساس موهای شما تاثیر می گذارد. آسیب شیمیایی هیچ دکمه معکوس ندارد.

خوردن
حداقل (حداقل) هیچ مویی کاملا کامل نیست (هر شرکتی که این عبارت را بیان می کند، چرا که میدان فروش صادق نیست. شرکت ما یک تامین کننده صادق است). ما ماشین بافت را تقویت کرده ایم تا تقریبا به هیچ وجه نزول نکنیم. ممکن است چندین رشته در اینجا یا آنجا مشاهده کنید، اما هیچ مشکلی وجود ندارد. موثرترین روش برای جلوگیری از ریختن با پر کردن عصاره * است.

image004.jpg


image006.jpg


image008.jpg


image010.jpg


image012.jpgimage014.jpg


image016.gifimage018.jpg


Hot Tags: دوخت کشیده مو، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی
پرس و جو